תוכנית תזונה לירידה מהירה במשקל

"המניפולציה של התזונה" היא אסטרטגיה חדשנית לירידה מהירה במשקל המבוססת על תזונה דלת פחמימות.

התכנית פותחה לאחר ניסיון רב עם אנשים שכבר ירדו במשקל בצורה נכונה ובריאה, מבלי לצרוך מזון דל ומשעמם, וללא ספירת קלוריות מתישה. מעכשיו אתם הולכים לאכול מזון טעים, משביע, זמין וקל להכנה, והכי חשוב גם תרדו במשקל ומהר.

״המניפולציה של התזונה״ זמינה עבורך באופן מידי מבלי לבזבז זמן מיותר, מבלי לקבוע פגישה או לצאת מהבית. הורידו מעצמכם את ההתעסקות בדברים שאינם חשובים והתרכזו רק במה שחשוב לכם – ירידה מהירה במשקל

כיצד לרדת מהר במשקל מתוך תוכנית הבוקר "פותחים יום" בערוץ 13

נגן וידאו

ממחר דיאטה

דיאטות אינן עובדות! למעשה, ההפך הוא הנכון – דיאטות רק מאטות את המטבוליזם שלך ובסופו של דבר גורמות להשמנה. ככל שתעשו עוד ועוד דיאטות הירידה במשקל תהיה איטית יותר בכל פעם (אם בכלל) ועד לתקיעות מייאשת, ולבסוף אתם רק תעלו במשקל, תנטשו את הדיאטה ותחפשו את הטרנד הבא. מוכר לכם?

כמה פעמים החלטתם ממחר דיאטה? כמה פעמים זה באמת צלח? כנראה שלא (אם אתם פה…)

אתם רוצים מאד לרדת במשקל אבל נימאס לכם להיכשל? זוהי ממש לא אשמתכם! כל הדיאטות נועדו בסופו של דבר לכישלון

רוצים לדעת למה? ומה אתם חייבים לעשות בשביל לרדת במשקל, ולתמיד? אתם רוצים פתרון אמיתי? פתרון שאינו כולל ספירת קלוריות מעייפת? פתרון שאינו כולל מזונות דיאט חסרי טעם וריח?

ברור! כן!

יש פתרון והוא פשוט. עדיין לא מאוחר מדי בשביל עבורכם לרדת במשקל ולא משנה באיזה גיל אתם

גם אם עשיתם הרבה דיאטות בעבר, אפשר לתקן. הפתרון קיים ואתם בדרך לגלות אותו. אבל, לפני הכל אתם חייבים להבין למה לא הצלחתם עד היום בשביל שלא תחזרו על אותה הטעות.

"אי שפיות זה לעשות אותו דבר פעם אחר פעם ולצפות לתוצאות שונות…" אלברט איינשטיין.

אתם פשוט חוזרים על אותה הטעות שוב ושוב ושוב. הדיאטה לא עבדה לכם בפעם הראשונה, שנייה וגם שלישית … כנראה שזה לא עובד. נקודה. הכישלון הוא בלתי נמנע והוא אינו הכישלון שלכם. בשביל להצליח עליכם לעשות משהו אחר. שונה.

בדקו את עצמכם: האם אתם מתאימים לתכנית?

מזה חוסר איזון הורמונלי – מטבולי? כאשר ההורמונים הקשורים למערך המטבולי של הגוף שלכם התבלבלו והם אינם מתפקדים כפי שהם צריכים. בעיקר ההורמונים; אינסולין, הורמוני שובע ורעב (לפטין וגרלין), הורמון הסטרס, הורמון הגדילה, בלוטת התריס ועוד. הורמונים אלו הם "מנהלים" בתוך הגוף שלכם ובעלי תפקידים רבים. בין היתר, הם מחליטים: האם תהיו שמנים או רזים? רעבים או שבעים? תנודות ברמות הסוכר, אחוז מסת שריר בגופכם, רמות סטרס ועוד.

לכן, אם אתם רוצים לרדת במשקל אתם חייבים להכיר אותם ברמה הבסיסית ביותר (לא צריך תואר בביולוגיה) אחרת –

הסיכוי שלכם לרדת במשקל הוא אפסי.

אתם כבר למודי דיאטות, כבר חוויתם על עצמכם טרנדים רבים אשר רובם המוחלט מבוסס על הנחיות דומות: להכניס פחות (אוכל) ולהוציא יותר (ספורט) יחד עם ספירת קלוריות אובססיבית. דיאטות אשר הותירו אתכם רעבים, עצבניים וחלשים, ומעל הכל גם לא ראיתם תוצאות למרות שעשיתם בדיוק לפי התכנית ולא חרגתם במילימטר. עד שנמאס לכם ונשברתם. לפי הסטטיסטיקות אתם צפויים לעשות 7 דיאטות לפחות בחייכם, ועדיין מבלי להבין מהו המנגנון הכי קריטי לירידה במשקל וכיצד לגרום לו לעבוד עבורכם ולרדת במשקל אחת ולתמיד.

נשמע מסובך? זה רק נשמע. אתם הולכים להבין סוף סוף איך זה עובד.קראו את הסקירה הקצרה על ההורמונים העיקריים הקשורים להשמנה. איזה מזונות גרמו להורמונים שלכם "לפעול" נגדכם, ולגרום לכם להשמין?  ואיך אתם הולכים לשנות את המצב ולרדת במשקל?

איך מאזנים את ההורמונים ויורדים במשקל?

עכשיו לחדשות טובות: אפשר לאפס את ההורמונים די בקלות באמצעות תזונה דלת פחמימות יחד עם טכניקות מניפולטיביות על מנת להוציא את הגוף שלכם מהמעגל האכזרי של הדיאטות שעשיתם בעבר ולהביא אתכם לאיזון ויאללה – לרדת במשקל! 

"המניפולציה של התזונה" נולדה מתוך הבנת הפיזיולוגיה של גוף האדם ואיך באמצעות תזונה מדויקת ושילוב טכניקות מנצחת ויעילה ובצורה פשוטה שגם אתם תוכלו לעשות. כל שעליכם לעשות זה – רק לפעול לפי ההנחיות המדויקות בעקביות, ולהיפטר מהמשקל.

התכנית החדשנית מבוססת על תזונה דלת פחמימות: תזונה קטוגנית ותזונה פליאוליטית בשילוב אלמנטים ומניפולציות אשר יחדיו יצרו תכנית עוצמתית מאין כמותה לירידה במשקל בצורה בריאה ונכונה.

מה אתם מקבלים?

כל מה שצריך בשביל שתוכלו לרדת במשקל בקלות, בנוחות ועם הכי פחות התעסקות. כל שנותר לכם לעשות הוא ללכת לפי ההנחיות המאד מפורטות לעבר המטרה שלכם.

הסברים פשוטים ומפורטים בכל שלב ומה הוא כולל

✓ תלמדו כיצד לאכול בשביל לרדת במשקל

✓ תלמדו מתי לאכול

תלמדו כיצד לשלב נכון בין מזונות

✓ תבינו את חשיבות טווחי אכילה

תלמדו מהם צומות לסירוגין ושילובם

✓ תלמדו לבחור מזון איכותי

✓ תלמדו על חשיבות מינונים נכונים עבור הגוף שלכם

התכנית תיקח אתכם יד ביד דרך 4 שלבים על פני 12 שבועות והכל במטרה להיפטר מהשומן הזה.

עיקרי התכנית והשלבים:

שלב 1:

התאמת התזונה (פליאו או קטוגנית) באמצעות שאלון קצר מנחה והנחיות מסודרות לשבועיים הראשונים הכוללים תפריטים והסברים למה? כמה? ואיך? בשלב זה אתם תתחילו ליישם טווחי אכילה וגם צומות לסירוגין בצורה הדרגתית לפי ההתקדמות שלכם.

שלב 2:

שלב הבונוסים ודיוקים באמצעות שאלון קצר לגבי המוכנות שלכם לעלות לשלב הבא או להמשיך שבוע נוסף של השלב הראשון. בשלב זה נותנים גדש ומתמקצעים בטכניקה הכי יעילה – צומות לסירוגין! לאחר שתעברו בהצלחה את שלב ההסתגלות ההתחלתי. שלב זה מלווה בהנחיות מדויקות ושילובי מזון נכונים. 

שלב 3:

שלב המניפולציה עם הפחמימות! איך משלבים פחמימות? מתי? כמה? איך? שלב זה מכיל 2 סוגי תפריטים בהתאמה למצבכם. זהו השלב הכי כייפי ואורכו יכול להיות משתנה מאדם לאדם ולמעשה זה השלב הארוך ביותר בכל התכנית. 

שלב 4:

שלב השמירה. מזל טוב הגעתם למטרה שלכם! איך שומרים על התוצאות? איך הופכים זאת לאורח חיים? בנוסף מניפולציה נוספת ועוצמתית למקסם את הירידה במשקל שלכם (לא מתאימה לכולם).

בונוסים מתנה:

✓ רשימת קניות מפורטת כולל חישוב פחמימות.

✓ חוברת מתכונים עשירה לארוחות שונות, כולל קינוחים.

✓ אימונים קצרים ויעילים, בבית בנוחות. 

✓ תוספי תזונה מומלצים לתכנית 

✓ עזרים – המלצות לאפליקציות מעקב תזונתי, רשימת הבלוגים הכי חשובים ועוד.

מה אתם צפויים להרגיש בזמן הקרוב?

עשרות לקוחות ממליצים כבר הצליחו לרדת במשקל ולהתמיד באורח חיים בריא

ממליצה בחום! הייתי מיואשת ובזכות הליווי המקצועי והמצוין הצלחתי סוף סוף לרדת במשקל (מה שאף אחד אחר לא הצליח לעזור לי) ולהרגיש הרבה יותר טוב, ופחות עייפות...
ענת ש.
גדרה
אני חייבת לציין ששנית לגמרי את הגישה למזון ושברת לי הרבה מיתוסים. כיום בסיום הטיפול מרגישה הרבה יותר אנרגטית, רעננה , והכי חשוב הסוכר בסדר !
שלומית ניר
רמת השרון
תוכנית מדוייקת שתפורה במדוייק לאורך חיי, לפעילות שאני מבצע, לרגישויות שלא ידעתי שיש לי ולאיכות חיים טובה יותר מבלי שחשבתי שניתן לשפר. בזכותך ולאחר 3 חודשים בלבד...
רן ש.
מושב במרכז
כבר בתחילת הדרך מרגיש אני שינוי ושיפור של ממש לא רק בהרגשה אלא גם בפרקטיקה , אני בטוח כי בתוך תקופה קצרה אצליח סוף סוף לנצח את התופעה הארורה שנקראת סכרת ועל כך אני מודה! מסתבר שתזונה נכונה לא חייבת להיות נוראית. התפריט של לירז ממש נגיש וטעים!
משה ס.
רמת גן
הורדתי 7 קילו בפחות מחודשיים! תודה שנתת לי דרך וכיוונים בהם אוכל להמשיך גם לבד ושלא היה מדובר על פרויקט שנועד לביצוע דיאטה / תזונה כלשהי לזמן קצר בלבד שברגע שמפסיקים אותה עולים מיד במשקל אלא שאפשר להמשיך בה הלאה ולהפוך אותה ממש לדרך חיים...
מיכל א.
הרצליה
אני מרגיש נהדר הכאבי ראש נעלמו ואפילו שכחתי שהיו. הספיגה של ה B12 שלי עלתה ב200 אחוז, המערכת חיסון שלי השתפרה.
שמוליק ט.
חולון

בסיום התכנית תאמצו הרגלי חיים, לאורח חיים בריא

התכנית כתובה במתכונת אונליין ואינה כוללת ליווי. משך התכנית – 12 שבועות לפי השלבים. ניתן להאריך אותה מעבר לזמן זה בהתאם למשקל שאתם רוצים להפחית. בתום 12 השבועות אפשר להתחיל אותה מחדש החל משלב 1 (משקל עודף גבוה) או 2 (בינוני).

לאחר התשלום תועברו לדף תודה עם קישור להורדת השלב הראשון של התכנית – שלב 1  כולל כל הבונוסים. שלב זה וכל יתר השלבים מכילים  את כל מה שתצטרכו בשביל להתחיל לרדת במשקל החל מרגע זה ללא צורך בפגישה או בזבוז זמן מיותר. אל תחכו יותר 

תנאים כלליים

כל הזכויות שמורות ללירז בלומנפלד  2020 © 

אין לשכפל, להעתיק, לצלם כולל צילום מסך, להקליט, לתרגם, לאחסן במאגר מידע, לשדר או לקלוט בכל דרך אחרת כל חלק שהוא מהמידע שהובא בתכנית זו ובכל והחלקים הקשורים לתכנית זו. שימוש אישי ומסחרי מכל סוג שהוא בחומר הכלול בתכנית זו אסורה בהחלט אלא ברשות מפורשת בכתב מהמחברת.

התכנים המופיעים בתכנית זו ובכל הנלווה אליה לרבות הבונוסים אינם מהווים תחליף לייעוץ רפואי ו/או מקצועי וכל מטרתם לספק מידע ובשום מקרה אינם בגדר המלצה או עצה רפואית ו/או חוות דעת רפואית מקצועית. התכנים המופיעים בתכנית זו נועדו להרחבת הידע האישי של המשתמשים ואין לראות בהם תחליף להתייעצות עם רופא מומחה. בכל מקרה יש לפנות לקבלת חוות דעת של רופא מוסמך לפני קבלת טיפול ו/או שימוש בתכשיר רפואי כלשהו. השירותים והמידע באתר זה הינם כלליים ולא ניתן להתאים אותם באופן פרטני לצרכיו של כל אדם ואדם ועל כן לצורך קבלת טיפול רפואי ו/או יעוץ אישי יש לפנות לרופא. במידה והינך סובל מבעיית בריאות כלשהי או תחת השגחה או מעקב של גורם רפואי עלייך להיוועץ עם הגורם המטפל לפני התחלת התכנית. תכנית זו אינה מתאימה לאנשים המאובחנים במחלה או הסובלים מבעיות בריאות כרוניות לרבות נטילת תרופות במרשם.