תוכנית הרדיו של הנטורופתית לירז בלומנפלד

בתוכנית נדבר על תזונה דלת פחמימות, תזונה קטוגנית, פליאו ומה שביניהן.

כל יום ראשון 10:00 - 12:00

לאתר הרשמי ולהאזנה לייב  – Radio Lips

הקלטות מתוכניות קודמות

חדש! לירז מארחת את אריאל שטרית – 17.1.2021

 
בתוכנית אארח את אריאל שטרית, ממייסדי עמותת מטבוליקס וסמנכ”ל כספים בחברת שטראוס. אריאל הוא ביו-האקר נלהב, מנטור ומאמן לאורח חיים בריא הכולל – תזונה, בריאות, אימון גופני, שינה, סטרס וגם קריירה. אנחנו הולכים לדבר על תזונה, על הכנס של עמותת מטבוליקס (שאתם חייבים להגיע אליו!) עמותת מטבוליקס מקדמת את הבריאות המטבולית של אנשים בישראל (בין היתר סוכרת, ירידה במשקל ועוד) וגם שיחה קולחת על תזונה בהיבט הרחב והפילוסופי.
 

לירז מארחת את ענת פרנק – 10.1.2021

אארח בשידור את ענת פרנק שהיא מדריכה לתזונה מבריאה ומבשלת אשר הקימה את RealFood אוכל אמיתי כבית קולינרי לתזונה דלת פחמימות.
ענת, עם רקע אוטואימוני וניסיון רב בליווי חולי סרטן (אך לא רק) הולכת לשתף אותנו בסיפור האישי שלה. כיום ענת מדריכה אנשים כיצד לבשל באופן קל, פשוט ופרקטי – ללא גלוטן, סוכר וכל מרכיב מעובד.
 

לירז מארחת את יאיר כהן – 3.1.2021

אני מארחת את יאיר כהן, אבא אמיץ שהצליח לרפא את בתו בת השלוש באמצעות תזונה בלבד! לאחר סבל אין סופי עם אבחנות שגויות, תרופות רבות ומיותרות, וריצות בלתי נגמרות לבתי חולים ועוד. כיום יאיר הפך למטפל בעצמו מתוך הניסיון והוא מייעץ לאנשים אחרים כיצד לעשות זאת, והוא הולך לשתף אותנו בסיפור האישי שלו (יש עוד סיפור) איך הוא עשה זאת, וכיצד גם אתם תוכלו לשדרג את חייכם בקלות ורק באמצעות תזונה.
 

לירז מארחת את ד״ר סלבה ברגר – 27.12.2020

בראשון הקרוב אארח בתכנית שלי את ד”ר סלבה ברגר, מומחה לתזונה פליאוליטית קטוגנית ומטפל במחלות מטבוליות ואוטואימוניות.
ואנחנו הולכים לדבר על השמנה והקשר לבעיות שינה ונשימה. את הראיון הזה לא כדאי לכם לפספס!
 

לירז מארחת את טרי אדלר – 13.12.2020

בשידור הזה אארח את הנטורופתית ומאמנת NLP טרי אדלר. טרי היא גם מרצה, מנחה סדנאות ומתכונאית מחברת “פשוט טעים ובריא”.
ואנחנו הולכות לדבר על אכילה רגשית 👻 מהי? מה מניע אותנו? כיצד אפשר להימנע מאכילה רגשית? ואיך נבדיל בין רעב פיזי לרגשי? ועוד ועוד
תכנית מיוחדת לכבוד חג החנוכה.
 

לירז מארחת את יעל פרל –  6.12.2020

עכשיו בשידור יעל פרל – בשלנית ומתכונאית מומחית במטבח נטול גלוטן, סוכרים ומעובדים. יעל היא מחברת הספר: “מאה מתכוני GAPS לילדים”, ובעלת הבלוג המוצלח: “יעל פרל – לא רק אמא” יעל תשתף אותנו בסיפור ההתמודדות שלה כאימא לילד מתוק עם אוטיזם ואיך שינוי התזונה השפיע ועל גישות טיפוליות שונות. יעל גם מרצה מול קהלי הורים ומטפלים בנושא. המתכונים מתאימים גם לילדים צליאקים, ובעצם לכולם 😊

לירז מארחת את טל מאירי – 16.11.2020

בשידור הרדיו הקרוב של התכנית “המניפולציה של התזונה” אארח את טל מאירי Tal Meiri שהיא מרפאה בעיסוק ומשלבת סדנאות אוכל בריא עבור ילדים סוכרתיים, צליאקים וגם בעלי הפרעות אכילה (שאפו!!) ומלווה את משפחותיהם בתהליך ההסתגלות הלא פשוט הזה!!
טל מתמחה בבישול ואפייה המותאם לתזונה דלת פחמימה, פליאו וקטוגנית, והיא הולכת לשתף אותנו בסיפור האישי שלה ובהרבה טיפים ומתכונים שווים וטעימים.