המניפולציה של התזונה

תוכנית תזונה חדשנית לירידה במשקל

דיאטות קונבנציונליות הדוגלות בצריכת מזון דל שומן, וספירת קלוריות אינן עובדות!

למעשה, ההפך הוא הנכון – דיאטות מסוג זה רק תכניס את הגוף שלך עמוק יותר למוד אגירת שומן.

ככל שתדבקו בדיאטות מסוג זה, כך יהיה קשה עבורך לרדת במשקל עד לתקיעות מייאשת ואף עלייה במשקל. מוכר לך?

ירידה במשקל

אנרגיה וחיוניות

הרבה יותר ערניים ובפוקוס

עיכול תקין ובטן שטוחה

מזון טעים, נגיש ומשביע

עור מבריק וחיוני

תוכנית חדשנית

מחפשים פתרון אמיתי? פתרון שאינו כולל ספירת קלוריות מעייפת? פתרון שאינו כולל מזונות דיאט חסרי טעם וריח? פתרון כזה המאפשר גם להנות מהמזון שלך וגם לרדת במשקל? התשובה היא – כן!

מוד שריפת שומן

יש דרך לשנות את המוד של אגירת השומן במוד שריפת שומן וזאת באמצעות תזונה דלת פחמימות.

תזונה דלת פחמימות כמו תזונה פליאוליתית או תזונה קטוגנית הינן דרכים מצוינות להחזרת האיזון לגוף שלכם ולעשות לו ריסטארט מכל הנזקים שנוצרו עקב אורח חיים לקוי ודיאטות שונות שרק החריפו את המצב.

מניפולציות תזונה

התכנית החדשה לירידה מהירה במשקל מבוססת על תזונה דלת פחמימות אבל לא בצורתה הרגילה והמוכרת אלא – בשילוב אלמנטים ומניפולציות מתחום הירידה במשקל יחד כתכנית עוצמתית לזירוז הירידה במשקל גם אם אתם תקועים כבר הרבה זמן. התכנית שתיקח אתכם שלב אחר שלב לעבר המטרה שלכם.

נגן וידאו

פרטים נוספים

אתם תלמדו כיצד לבחור נכון את המזון שלכם כך שתוכלו בסופו של דבר לאמץ זאת לחיים – כאורח חיים.

התכנית מיועדת ל 12 שבועות בכל פעם. ניתן לעשות רוטציה והפסקה ואז לחזור לסבב נוסף.

לאחר התשלום תועברו לדף עם לינק להורדה של השבועיים הראשונים של התכנית – שלב הריסטארט המכיל בתוכו כל מה שתצטרכו על מנת להתחיל בתכנית כאן ועכשיו כולל הסברים.

תנאים כלליים

כל הזכויות שמורות ללירז בלומנפלד  2020 © 

אין לשכפל, להעתיק, לצלם כולל צילום מסך, להקליט, לתרגם, לאחסן במאגר מידע, לשדר או לקלוט בכל דרך אחרת כל חלק שהוא מהמידע שהובא בתכנית זו ובכל והחלקים הקשורים לתכנית זו. שימוש אישי ומסחרי מכל סוג שהוא בחומר הכלול בתכנית זו אסורה בהחלט אלא ברשות מפורשת בכתב מהמחברת.

התכנים המופיעים בתכנית זו ובכל הנלווה אליה לרבות הבונוסים אינם מהווים תחליף לייעוץ רפואי ו/או מקצועי וכל מטרתם לספק מידע ובשום מקרה אינם בגדר המלצה או עצה רפואית ו/או חוות דעת רפואית מקצועית. התכנים המופיעים בתכנית זו נועדו להרחבת הידע האישי של המשתמשים ואין לראות בהם תחליף להתייעצות עם רופא מומחה. בכל מקרה יש לפנות לקבלת חוות דעת של רופא מוסמך לפני קבלת טיפול ו/או שימוש בתכשיר רפואי כלשהו. השירותים והמידע באתר זה הינם כלליים ולא ניתן להתאים אותם באופן פרטני לצרכיו של כל אדם ואדם ועל כן לצורך קבלת טיפול רפואי ו/או יעוץ אישי יש לפנות לרופא. במידה והינך סובל מבעיית בריאות כלשהי או תחת השגחה או מעקב של גורם רפואי עלייך להיוועץ עם הגורם המטפל לפני התחלת התכנית. תכנית זו אינה מתאימה לאנשים המאובחנים במחלה או הסובלים מבעיות בריאות כרוניות לרבות נטילת תרופות במרשם.