קליניקה לתזונה קטוגנית, תזונת פליאו מותאמת אישית

הקליניקה מתבססת על ראיית התפריט האישי כנוסחה מנצחת עבור כל אחד ואחת מהמטופלים. חלק מתהליך העבודה המשותף בקליניקה הוא הענקת הידע והכלים למטופלים, על מנת שידעו לנתב את המבחר הגדול, הפשטות והטעמים לטובת שינוי ושיפור אורח החיים שלהם. לאכול בריא זה לא כזה מסובך, פשוט צריך לדעת איך. כבר באמצע התהליך ישתלב השינוי ויהיה מורגש ונוכח באורח החיים שלכם, כל נושא התזונה אם זה בבית, בעבודה, באירועים או בטיולים בחו"ל יעשה קל ופשוט מבלי שתצטרכו לבזבז עליו זמן יקר.

באילו מקרים אני מטפלת בקליניקה?

מערכת חילוף חומרים והשמנה

תסמונת מטבולית (סינדרום X) הכולל סוכרת והשמנת יתר, יתר לחץ דם וטריגליצרידים גבוהים (שומנים בדם). בנוסף טיפול לכבד שומני, וכן הפרעות בבלוטת תריס.

מערכת הנשימה והעור

מערכת חיסונית חלשה בין היתר אסתמה, סינוסיטיס, אלרגיות, ביטויים עוריים כפסוריאזיס. זאבת וכדומה.

מערכת עיכול

מתמחה בכל קשת המחלות בדרכי העיכול בין היתר דלקתיות (IBD) כקרוהן וקוליטיס. צליאק, כמו כן, תסמיני עיכול וספיגה לקויים, רגישויות ואי סבילות למזונות ועוד.

מערכת הורמונלית

איזון הורמונלי במגוון תסמינים, בעיות פריון תוך שילוב הכנת הגוף להריון משלב ההכנה להריון ועד המנופאוזה.

למי הטיפול מתאים?

אם הגוף שלכם מאותת לכם כי התזונה לא “עובדת” לו
 אם אתם מחפשים ליווי תזונתי מקצועי המשתלב בקלות ביום יום
 אתם צריכים תכנית תזונה שלא תכביד עליכם
 נמאס לכם להיות עייפים וכבדים כל יום ובכל היום
✓ אם אתם מנוהלים על ידי הכאב וכמהים לאיכות חיים
 אינכם מרוצים מהחיצוניות, וכמהים לרדת במשקל
 התרופות לא מועילות ושום טיפול כבר אינו עוזר
 אתם רוצים להימנע מטיפול תרופתי או הליך שהומלץ עבורכם

אתם למודי ניסיון, כבר ניסיתם כל שיטה וגישה, כולם מסביב מצליחים ורק אתם לא? אני מזמינה אתכם לגלות את התזונה דלת פחמימות, דיאטה קטוגנית, ופליאו, ולבנות לעצמכם תזונה המותאמת עבורכם באופן אישי וברמת דיוק שתביא אתכם אל השינוי והתוצאה שחיכיתם להם כל הזמן הזה.

אתם צריכים הדרכה אישית ומקצועית

שלבי הייעוץ בקליניקה
הקליניקה מציעה מגוון תכניות המותאמות לצרכים שלכם. ההתאמה תתאפשר לאחר שיחת היכרות טלפונית.

מפגש ראשון
במפגש נבצע יחד תשאול רפואי יסודי ומעמיק, בליווי סריקה של תוצאות בדיקות המעבדה אשר תתבקשו להביא עמכם לפגישה. מטרת האבחון המקיף היא להכיר אתכם, ואת ההיסטוריה הרפואית שלכם על מנת להתאים עבורכם את התזונה המדויקת לצרכים שלכם תוך כדי שאני לוקחת בחשבון את מצב בריאותכם, המטרות שלכם, סדר היום שלכם, העדפות תזונה ועוד, תוך מתן ביטוי לטעמכם האישי בהרכבת התפריט.

בתום הפגישה הראשונה תצאו לדרך עם תפריט מותאם אישית והנחיות תזונה ראשוניות. לתפריט יתווספו במידת הצורך המלצות על תוספי תזונה וצמחי מרפא. התהליך פועל בשפה פשוטה, נוחה ופרקטית ותוכלו להתחיל בו כבר באותו היום.

יתר המפגשים
מטרה היא לחזק ולדייק את הדרך שכבר עברתם בתהליך, תוך בחינה של רמת ההתקדמות שלכם בדרך אל השגת המטרה.

פירוט התכניות:

-תכנית אינטנסיבית: חמישה מפגשים על פני שלושה חודשים ומעקב צמוד יום יומי אונליין לאורך כל הדרך דרך המייל.

-תכנית למתקדמים: שלושה מפגשים פרונטליים לאורך שלושה חודשים פלוס מעקב צמוד אונליין דרך המייל.

-תכנית למתקדמים מקוצרת: שני מפגשים על פני חודשיים כולל מעקב צמוד אונליין

-פגישת ייעוץ חד פעמית: עבור אנשים אשר נמצאים בתוך תזונה דלת פחמימות ברמה כזו או אחרת מזה כמה חודשים לכל הפחות. אשר זקוקים לדיוקים ושינויים או שיש צורך בהתאמה מחדש.

יחד ולאורך כל הדרך
מרגע תחילת התהליך ולאורך כל הדרך, אני מלווה אתכם יד ביד, מנחה, מכוונת ומפוגגת את הקשיים והחששות שלכם בדרך. גישת הטיפול בקליניקה שמה דגש על מעקב אישי וצמוד הנותן מענה מקיף ומקצועי לאורך כל התהליך.

מחפשים תהליך אישי מבלי לצאת מהבית?
אין בעיה. את כל התכניות המפורטות כאן ניתן לבצע גם טלפונית או בזום במטרה להפוך את הטיפול בקליניקה ואת גישת הטיפול בה-זמינים ונגישים לכולם.

התהליך הגיע לסיומו, מה הלאה?
ישנם מטופלים אשר זקוקים לליווי צמוד למשך זמן ארוך יותר ולכן האפשרות הזו תמיד קיימת, וגם אם הושגה המטרה שאליה חתרנו בתחילתו. ההמלצה היא לקיים פגישת מעקב תקופתית על מנת לשמור על “מסגרת מעין רשת בטחון לשימור ההרגלים החדשים והבריאים במטרה להתמיד בשינוי ככל האפשר.

מה היעד שלכם? בואו נתחיל עכשיו