רוצה לרדת במשקל ומהר? את רוצה לנסות את הדיאטה הקטוגנית מבלי להתחייב?

תפריט 5 ימים קטוגני למקסימום תוצאות!

✔️️ תפריט מדויק לירידה במשקל

✔️️ תפריט נוסף למתקדמות

✔️ להפחתת החשקים והרעב

✔️️ הרבה יותר אנרגיה!

✔️️ מזון זמין שיש בכל סופר!

5 ימים של תזונה קטוגנית אמיתית, נכונה לתוצאות הכי מהירות שיש!

תכירי, תפריט 5 ימים + 5 ימים נוספים למתקדמות!

תפריט 5 ימים המבוסס על תזונה קטוגנית שהולך לגרום להיכנס לקיטוזיס בצורה הכי מהירה שיש! התפריט נבנה על ידי מומחית לתזונה קטוגנית למעלה מ 12 שנים!

אם את רוצה לחוות את התזונה הקטוגנית וחוששת לעשות את הצעד הראשון לבד ללא הדרכה מקצועית, ואת גם לא רוצה להתחייב לתכניות ארוכות או יקרות – זה התפריט עבורך!

התפריט מכיל תכנית אכילה, כמויות, שעות וכל הפרטים הכי חשובים במטרה להביא אותך לנקודה בה הגוף שלך משנה את המטבוליזם משימוש בגלוקוז לאנרגיה לשימוש בשומן שלך לאנרגיה, וכך תרדי במשקל!

בנוסף, התפריט מכיל גרסה למתקדמות עוד יותר. במידה וכבר עכשיו את עושה תזונה קטוגנית אך זקוקה לבוסט ותפריט מדויק יותר שיניע אותך לעבר תוצאות אמיתיות.

אז מה את הולכת לקבל?

✔️️ תפריט מפורט עם מספר אופציות שתוכלי לבחור למשך 5 ימים

✔️ תפריט 5 ימים נוסף למתקדמות

✔️️ רשימת קניות

✔️️ כמויות מדויקות בכל ארוחה ומתי

♥ ומתנה ממני בונוס! את תקבלי ממני במייל בכל יום טיפים, הנחיות וגם הפתעות (מייל אוטומטי).

למי תפריט 5 הימים אינו מתאים? תפריט זה מתאים אך ורק לאנשים בריאים שאינם נמצאים במעקב רפואי. התפריט אינו מתאים למי שסובל מבעיות בריאות הנמצאים תחת מעקב רפואי או נטילת תרופות וגם תרופות פסיכיאטריות. בנוסף, התפריט אסור לנשים בהריון, בהנקה, לילדים, תינוקות ובני נוער.

האם התפריט מתאים לצמחוניות? התשובה היא כן כל עוד את צורכת דגים וביצים יהיה לך די קל, במידה ואת לא צורכת דגים או ביצים או שאת טבעונית התפריט אינו עבורך.

האם ניתן להפוך את התפריט לקבוע? לא. תפריט זה הינו זמני ואינו מומלץ לתקופות ארוכות מאחר ועלול לפגוע במטבוליזם שלך בטווח הרחוק. הוא מיועד לתקופה קצרה של כמה ימים על מנת לזרז את הירידה במשקל שלך.

האם יש התאמה אישית או תמיכה במהלך ה-5 ימים? לא. את התפריט את עושה באופן עצמאי בלבד והוא אינו כולל תמיכה ומענה על שאלות. את מוזמנת לקבוצת הנשים שלי בפייסבוק ולשתף שם.

את זקוקה להתאמה אישית? מוזמנת לפנות אליי באופן אישי לקבל פרטים

ההזדמנות שלך לעשות את המהפך שאת כל כך רוצה מבלי לחשוש בעזרת הכוונה מקצועית

תפריט קטוגני מלא ל 5 ימים!