הצעד הראשון שלך בדרך לירידה במשקל

קורס דיגיטלי מקיף לירידה במשקל וגמילה מפחמימות וסוכרים

איך היו נראים החיים שלך והיום יום שלך,
אם היית יכולה לוותר על התעסקות במשקל, ומבלי לחשוב על אוכל,
ובכל זאת, לרדת במשקל וגם לשמור עליו?

אולי כבר איבדת את האמונה שזה אי פעם יקרה לך, ובכל זאת את קוראת שורות אלא ממש עכשיו ומחפשת את הטרנד הבא. כזה שיגשים לך את החלום.

האם את באמת מוכנה להפסיק לחפש? כי הפתרון כבר קיים. נמצא פה ממש מתחת לאף שלך.

אני יודעת שאת סקפטית. כי כבר ניסית כבר הכל. את כל השיטות והדיאטות. בזבזת הון, זמן יקר והמון אנרגיה וגם בסוף-ללא תוצאות. אין יותר מייאש ומתסכל מזה. אני מבינה אותך לגמרי.

אבל, אני יודעת, וגם מאות המטופלים שלי יודעים, עד כמה התכנית הזאת עובדת ומביאה תוצאות. 

הצטרפי אליי לקורס הדיגיטלי המוביל והעוצמתי לירידה במשקל אשר פותחה במיוחד עבורך על בסיס תזונה קטוגנית ודלת פחמימות. 


די לבזבז אנרגיה! תני לי להראות לך איך עושים את זה נכון ובפשטות

10 שנות ניסיון והצלחה

זה מה שהולך לקרות לך -

צמצום בהיקפים וירידה במשקל

תחושה נהדרת והמון אנרגיה

הרגשת שובע אמיתית

את תדעי בדיוק מה לעשות

המון מוטיבציה להמשיך

בשליטה מול הפיתויים

בואי, אני אלמד אותך איך יורדים במשקל

אם עדיין לא עשינו היכרות 🙂 אז אני אתחיל – לירז בלומנפלד-מומחית לתזונה קטוגנית, פליאו ודלת פחמימות. בעלת ניסיון של למעלה מ 10 שנים של הצלחות עם מטופלים כמוך, שלא חשבו שמשהו יכול לעבוד או להצליח באמת. אשר שמחו לגלות שהם טעו.

מה כולל הקורס?

✓ 10 שיעורים מוקלטים

✓ הסברים פשוטים ומפורטים כל שיעור ומה הוא כולל

✓ תלמדי כיצד לאכול בשביל לרדת במשקל

✓ תלמדי מתי לאכול

✓ תלמדי כיצד לשלב נכון בין מזונות, ומתי

✓ תביני את חשיבות טווחי אכילה

✓ תלמדי על צומות לסירוגין ולעשות אותם נכון

✓ תלמדו לבחור מזון איכותי

✓ תלמדו על חשיבות מינונים נכונים עבור הגוף שלכם

✓ בונוסים מיוחדים ועוד'

פירוט השיעורים

שיעור פתיחה - למה אנחנו משמינים?

מבוא לתזונה דלת פחמימות ותזונה קטוגנית תתחיל בהרצאה – "אנשים חכמים לא עושים דיאטות". על המנגנון הפיזיולוגי של ההשמנה, וכיצד לתקן אותו. נדון על טעויות דיאטות העבר וכמובן נסלול את הדרך לפתרון – תזונה דלת פחמימות וקטוגנית אשר תלווה אותך לאורך כל הקורס. כיצד בונים תפריט נכון לירידה במשקל ומשימה אישית לכל משתתפת.

שיעור שני

כל מפגש מתחיל בסבב שאלות ותשובות ודיון על האתגרים והקשיים במסגרת הקבוצתית התומכת. בנוסף את תמלאי שאלון טרום המפגש למיפוי מיקומך מבחינת אכילה מודעת לצורך מעקב והתקדמות. במפגש זה גם נדבר על מטרות ויעדים, נלמד מודל פשוט ועוצמתי להצבת מטרות ונמצא את שביל הזהב להשיג את מה שאנחנו רוצות מעצמינו. משפגש זה משולב עם לירז וענת.

שיעור שלישי

ֿתחילה – קשיים ואתגרים של השבוע. במפגש זה נעסוק בטעויות הנפוצות של התזונה הקטוגנית ודלת פחמימות נתקוף ונתקן. נתחיל לגעת בנקודות החשובות על ההתמודדות עם התזונה בכל מיני מצבים בחיים כמו – עבודה, אירועים וכו'. בסוף מפגש זה תקבלו משימה ולמלא שאלון רפואי אשר נדון עליו בהרחבה במפגש השישי.

שיעור רביעי

נפתח כמו בכל מפגש בקשיים ובאתגרים. מפגש עומק בו נרחיב על מערכת העיכול שלנו. התמודדות עם השינוי התזונתי. כמו כן, נכנס יותר לעומק התזונה הקטוגנית – על הקטוזיס, מהו? מה חשוב לדעת? מי כן צריך לבדוק רמות קטונים, ומי לא? נרחיב עוד יותר על צומות לסירוגין וחשיבותם. למה הם כל כך חשובים ואיך מנצלים את הכלי העוצמתי הזה לצורך ירידה במשקל במסלול המהיר.

שיעור חמישי

מפגש זה כולו מוקדש לאכילה מודעת, התמדה ומוטיבציה. במטרה להטמיע היטב את השינוי התזונתי. במפגש נדון ונבדוק מהם הטריגרים לאכילה לא מודעת. תקבלו כלים פרקטיים ותרגילים להתמודדות והתמדה עם אכילה מותאמת. בשיעור זה נתרגל עבודה עם התת מודע באמצעות כלים מעולם ה nlp. מפגש עם ענת

שיעור שישי

במפגש זה אעשה התאמה נוספת לפי בדיקות מעבדה. נדבר על בדיקות מעבדה. מה חשוב? מה לגבי חסרים תזונתיים? תלמדי כיצד להסתכל על בדיקות דם. מומלץ להגיע עם תוצאות של הבדיקות מהשנה האחרונה. כמו כן, במפגש זה גם אדבר על אחד המיתוסים הכי נפוצים – כולסטרול, מהו? ואיך מתייחסים אליו במסגרת תזונה דלת פחמימות. כמובן שאלות ותשובות.

שיעור שביעי

 את הולכת להיחשף לעולם המניפולציות והאלמנטים העוצמתיים לירידה במשקל. זהו מפגש מאד חשוב בו אדבר על קיטו סייקל. שילוב נכון של פחמימות – כן? לא? כמה? מי כן יכולה? התוכן של מפגש זה כולל בתוכו את התכנית "המניפולציה של התזונה" שבניתי עבור נשים בעיקר מול הקשיים והתקיעות במסגרת תזונה זו. לא לכל אחת זה נכון ומומלץ לשלב פחמימות.

שיעור שמיני ואחרון

הגענו לסוף הקורס ובמפגש זה נסכם את כל מה עשינו עד היום ונחבר את הכל לתכנית אחת אסופה וייחודית עבור כל אחת מכן. תקבלו הנחיות כיצד להפוך את התכנית מירידה במשקל לאורח חיים מבלי לפגום בתוצאות וכן תקבלו את כל הבונוסים של התכנית וכיצד לעשות בהם שימוש מושכל.

בונוסים מתנה ❤️

✔️ תפריט 5 ימים לירידה במשקל לפני אירוע

✔️ אימונים מומלצים ומתאימים לתזונה

✔️ מדריך לתוספי תזונה המתאימים לתזונה

✔️ ספר מתכונים דיגיטלי עם למעלה מ 50 מתכונים

✔️ מדריך הנתחים הגדול

✔️ רשימת עזרים ובלוגים ששווה לעקוב

סיפורי הצלחה והמלצות