סדנת תזונה
דלת פחמימות וסוכרים

✔️ אורח חיים בריא

✔️ ללא ספירת קלוריות

✔️ בטן שטוחה

✔️ קל, זמין ומהנה

✔️ הדרכה מותאמת

את רוצה לרדת במשקל ולהרגיש טוב עם הגוף שלך. את רוצה אנרגיה רציפה לאורך כל היום ולא להתעסק באוכל או במשקל שלך.

אבל כבר איבדת את האמונה שזה אי פעם יקרה לך. בכל זאת, את עדיין בחיפוש אחר "הדבר" הבא, הטרנד החדש, כזה שיגשים את החלום שלך. הרי מה כבר ביקשת? – להשתחרר מהמרדף אחרי האוכל, להיראות ולהרגיש נפלא? זה הכל.

תעשי לעצמך טובה גדולה אם לא הכי גדולה – הפסיקי לחפש! הפתרון נמצא ואת הולכת להיחשף אליו ולהתאהב בו ובעצמך. בדיוק כמו שרצית ואף מעבר.

את בוודאי סקפטית כי כבר ניסית את הכל. את מכירה מקרוב את כל השיטות והדיאטות. בזבזת הון וזמן על שיטות שלא נתנו לך תוצאות ורק זרקו אותך לייאוש וחוסר אמונה.

אני מבינה אותך. אבל חכי, אל תוותרי על הרצונות שלך כי את מסוגלת לעשות זאת באמצעות ההדרכה הנכונה והמדוייקת שלי. הצטרפי אליי לסדנה לירידה במשקל המבינה נשים, את הקשיים והאתגרים שלך.

אלברט איינשטיין אמר - "אי שפיות זה לעשות את אותו דבר פעם אחר פעם ולצפות לתוצאות שונות"

עשית כבר כל טעות אפשרית. תני לי ללמד אותך איך עושים את זה נכון

אני אנחה אותך בצורה מדויקת, נכונה ומותאמת עבורך, איך להגיע לתוצאות שאת חולמת עליהן.
אסור לך לסרב להצעה הזו.

את הולכת לקבל כלים להצלחה

מפגשי זום

קבוצת פייסבוק סגורה

התאמה אישית במסגרת הסדנה

מבוא לתזונה דלת פחמימות

בניית תפריטים לירידה במשקל

רשימת קניות ומה אסור ומותר

חוברת מתכונים דיגיטלית

שילוב צומות לסירוגין

כלים פרקטיים להתמודדות עם אכילה רגשית

בונוסים מיוחדים ועוד ועוד

לירז בלומנפלד

נטורופתית ומייעצת

מומחית לתזונה דלת פחמימות, קטוגנית ופליאו בקליניקה הפרטית בתל אביב ומומחית לתזונה קטוגנית במחלקה לרפואה היפרבארית בבית חולים אסף הרופא. מקדמת את התזונה דלת פחמימות באמצעות – הופעות בתקשורת, כתיבת מאמרים, ובעלת תכנית רדיו שבועית. עוסקת במחקר וכן בפיתוח מוצרים דיגיטליים לחולי סוכרת וירידה במשקל.

בואי ללמוד איך יורדים במשקל

הפעם את הולכת לעשות זאת נכון ומדויק. בהנחיית מומחית לתזונה קטוגנית ודלת פחמימות עם למעלה מ 10 שנים של הצלחות, ומטופלות כמוך שלא חשבו שמשהו יכול לעבוד או להצליח באמת.

סדנה ממוקדת תזונה קטוגנית ודלת פחמימות יחד עם כלים פרקטיים ותרגול לאכילה מודעת.

פירוט השיעורים

שיעור פתיחה - תיאוריה ופרקטיקה

מבוא לתזונה דלת פחמימות ותזונה קטוגנית תתחיל בהרצאה – "אנשים חכמים לא עושים דיאטות". על המנגנון הפיזיולוגי של ההשמנה, וכיצד לתקן אותו. נדון על טעויות דיאטות העבר וכמובן נסלול את הדרך לפתרון – תזונה דלת פחמימות וקטוגנית אשר תלווה אותך לאורך כל הסדנה. כיצד בונים תפריט נכון לירידה במשקל ומשימה אישית לכל משתתפת.

שיעור שני

כל מפגש מתחיל בסבב שאלות ותשובות ודיון על האתגרים והקשיים במסגרת הקבוצתית התומכת. בנוסף את תמלאי שאלון טרום המפגש למיפוי מיקומך מבחינת אכילה מודעת לצורך מעקב והתקדמות. במפגש זה גם נדבר על מטרות ויעדים, נלמד מודל פשוט ועוצמתי להצבת מטרות ונמצא את שביל הזהב להשיג את מה שאנחנו רוצות מעצמינו. משפגש זה משולב עם לירז וענת.

שיעור שלישי

ֿתחילה – קשיים ואתגרים של השבוע. במפגש זה נעסוק בטעויות הנפוצות של התזונה הקטוגנית ודלת פחמימות נתקוף ונתקן. נתחיל לגעת בנקודות החשובות על ההתמודדות עם התזונה בכל מיני מצבים בחיים כמו – עבודה, אירועים וכו'. בסוף מפגש זה תקבלו משימה ולמלא שאלון רפואי אשר נדון עליו בהרחבה במפגש השישי.

שיעור רביעי

נפתח כמו בכל מפגש בקשיים ובאתגרים. מפגש עומק בו נרחיב על מערכת העיכול שלנו. התמודדות עם השינוי התזונתי. כמו כן, נכנס יותר לעומק התזונה הקטוגנית – על הקטוזיס, מהו? מה חשוב לדעת? מי כן צריך לבדוק רמות קטונים, ומי לא? נרחיב עוד יותר על צומות לסירוגין וחשיבותם. למה הם כל כך חשובים ואיך מנצלים את הכלי העוצמתי הזה לצורך ירידה במשקל במסלול המהיר.

שיעור חמישי

מפגש זה כולו מוקדש לאכילה מודעת, התמדה ומוטיבציה. במטרה להטמיע היטב את השינוי התזונתי. במפגש נדון ונבדוק מהם הטריגרים לאכילה לא מודעת. תקבלו כלים פרקטיים ותרגילים להתמודדות והתמדה עם אכילה מותאמת. בשיעור זה נתרגל עבודה עם התת מודע באמצעות כלים מעולם ה nlp. מפגש עם ענת

שיעור שישי

במפגש זה אעשה התאמה נוספת לפי בדיקות מעבדה. נדבר על בדיקות מעבדה. מה חשוב? מה לגבי חסרים תזונתיים? תלמדי כיצד להסתכל על בדיקות דם. מומלץ להגיע עם תוצאות של הבדיקות מהשנה האחרונה. כמו כן, במפגש זה גם אדבר על אחד המיתוסים הכי נפוצים – כולסטרול, מהו? ואיך מתייחסים אליו במסגרת תזונה דלת פחמימות. כמובן שאלות ותשובות.

שיעור שביעי

 את הולכת להיחשף לעולם המניפולציות והאלמנטים העוצמתיים לירידה במשקל. זהו מפגש מאד חשוב בו אדבר על קיטו סייקל. שילוב נכון של פחמימות – כן? לא? כמה? מי כן יכולה? התוכן של מפגש זה כולל בתוכו את התכנית "המניפולציה של התזונה" שבניתי עבור נשים בעיקר מול הקשיים והתקיעות במסגרת תזונה זו. לא לכל אחת זה נכון ומומלץ לשלב פחמימות.

שיעור שמיני ואחרון

הגענו לסוף הסדנה במפגש זה נסכם את כל מה עשינו עד היום ונחבר את הכל לתכנית אחת אסופה וייחודית עבור כל אחת מכן. תקבלו הנחיות כיצד להפוך את התכנית מירידה במשקל לאורח חיים מבלי לפגום בתוצאות וכן תקבלו את כל הבונוסים של התכנית וכיצד לעשות בהם שימוש מושכל.

בונוסים מתנה ❤️

✔️ תפריט 5 ימים לירידה במשקל לפני אירוע

✔️ אימונים מומלצים ומתאימים לתזונה

✔️ מדריך לתוספי תזונה המתאימים לתזונה

✔️ ספר מתכונים דיגיטלי

סיפורי הצלחה והמלצות