אודות לירז בלומנפלד

נעים להכיר, שמי לירז בלומנפלד. נטורופתית, לפני כעשר שנים הקמתי את הקליניקה לאימון תזונתי לאורח חיים בריא בבסיס גישת הפליאו ותזונה קטוגנית הממוקמת בצפון בתל אביב.

את גישת הפליאו הכרתי פנים מול פנים במהלך ביקור בארצות-הברית, בשנת 2005 אחרי שנים של התפשרות על איכות החיים שלי וההרגל לחיות עם הכאב.

לאחר מחקר מקיף ומעמיק שביצעתי על תזונת הפליאו לכל גווניה גם בתיאוריה וגם פרקטית, הלכה למעשה. החלטתי להעביר אותה הלאה.

נרשמתי ללימודי תזונה הוליסטית ב- “American Collage of healthcare Sciences” שבארה”ב.

את מסלול הלימודים חתמתי בארבע שנות לימודי נטורופתיה אשר כללו שלוש שנות לימודים במכללת “סמינר הקיבוצים” ושנת התמחות אחת במכללת “רידמן.

כיום קיימות לא מעט גישות ושיטות שונות לטיפול בבעיות רפואיות על ידי שינויים בתזונה, אך הגישה שפיתחתי לאורך השנים מתבססת על ההכרה שאין תזונה אחת המתאימה לכולנו.

על מנת להגיע לתוצאה הטובה ביותר, אנו מוכרחים להתאים את הטיפול ככל הניתן-למטופל.

לאורך השנים פגשתי לא מעט מטופלים אשר ניסו ללא הצלחה לאורך השנים למצוא פתרון לבעיותיהם. בתום התהליך המשותף בקליניקה חל שיפור ניכר במצבם ואף הרוויחו מחדש את איכות החיים שלהם.

הטיפול בקליניקה מתאים לסובלים ממגוון בעיות רפואיות כגון: מחלות בדרכי העיכול, צורך או רצון לירידה במשקל, סוכרת, אלרגיות ואפילו בעיות בדרכי הנשימה ומחלות עור.

הליווי מתבצע בתהליך אישי וצמוד אשר מותאם אישית לצורכיהם של המטופלים ונלקחים בו בחשבון: מצבו הבריאותי של המטופל, מחלות רקע, מטרותיו, אורח חייו, רגישויות למזון ועוד.

כראוי לתהליך כל כך אישי, רגיש ושונה ממטופל למטופל-נעשה תהליך הליווי בקליניקה באופן פרטני-אחד על אחד.

לירז בלומנפלד