לירז בלומנפלד

נטורופתית מרצה ומייעצת

במשך יותר מעשור אני מטפלת, מקדמת ומובילה את גישת התזונה הדלת פחמימות בישראל, ואת התזונה הקטוגנית בפרט. הקליניקה שלי ממוקמת בצפון בתל אביב ובכל מקום בעולם דרך הזום.

הסיפור שלי

במהלך ביקור בארצות-הברית בשנת 2005, הכרתי לראשונה את תזונת הפליאו. במשך שנים חיפשתי את התזונה האופטימלית, תזונה שתעזור לי להתמודד עם בעיות במערכת העיכול ובעיות הורמונליות שסבלתי מהן מגיל 19. 

לא הסכמתי לחיות עם חוסר הנוחות והכאב, לא הייתי מוכנה להתפשר ולא הייתי מוכנה לקבל את המציאות הזו כעובדה.

כך לראשונה, התחלתי לחקור בצורה מעמיקה ומקיפה את התזונה על כל גווניה. המשכתי ביישום של כל עקרונות התזונה ומצאתי את עצמי, לראשונה ומזה הרבה זמן, מרגישה כל כך הרבה יותר טוב! הבנתי גם כמה השפעה עוצמתית יש לתזונה על הגוף שלנו – פיזית ומנטלית! 

החלטתי שאני לא יכולה לשמור את התובנה הזו והידע שהתחלתי לצבור רק לעצמי. לאחר שראיתי את גודל ההשפעה, כל מה שרציתי היה – להעביר אותה הלאה ולעזור לאנשים אחרים לשפר את איכות החיים שלהם.

תחילה נרשמתי ללימודי תזונה הוליסטית ב- "American College of Healthcare Sciences" שבארה”ב. לאחר מכן, חתמתי את מסלול הלימודים בארבע שנות לימודי נטורופתיה. שלוש שנות לימודים במכללת “סמינר הקיבוצים” ושנת התמחות אחת במכללת “רידמן".

אודות לירז בלומנפלד

הפעילות שלי

כיום קיימות לא מעט גישות ושיטות שונות לטיפול בבעיות רפואיות על ידי שינויים בתזונה, אך הגישה שפיתחתי לאורך השנים מתבססת על ההכרה שאין תזונה אחת המתאימה לכולנו. לכן – על מנת להגיע לתוצאה הטובה ביותר, אנו מוכרחים להתאים את הטיפול ככל הניתן – למטופל.

הפעילות שלי מתמקדת בתזונה קטוגנית, דלת פחמימות וצומות לסירוגין. הייעוץ מתקיים בקליניקה הפרטית במתכונת זום, ובמכון לרפואה היפרברית ומחקר (תא לחץ) בבית חולים אסף הרופא. שם גם כן מיישמים תזונה קטוגנית בצורה מקצועית ומגובת מחקר. בנוסף, אני כותבת מאמרים ומתראיינת באופן קבוע בתכניות טלוויזיה שונות. בעלת תוכנית שבועית ברדיו אינטרנטי בשם – "המניפולציה של התזונה". לאורך הקריירה שלי השתתפתי בפרויקטים רפואיים, בין היתר: לקחתי חלק כמנחה-במחקר על חולי טרום סוכרת מטעם חברת LUMEN, בבית חולים איכילוב.

במקביל פיתחתי מספר מוצרים דיגיטליים עבור חולי סוכרת ולירידה במשקל. בימים אלו אני עובדת במרץ על קורס דיגיטלי חדשני נוסף לירידה במשקל. בנוסף, אני מציעה לחברות וארגונים מעבר להרצאות גם תכניות הבראה באמצעות בניית אסטרטגיה מותאמת לעובדים שלהם, במטרה לשפר את היעילות והפרודוקטיביות של כלל הארגון.

אשמח להכיר גם אותך, ויחד נסלול את הדרך הנכונה עבורך.

שלך,

לירז בלומנפלד